Πρόσκληση
Το Γραφείο Φυσικής Αγωγής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας – campus Γαιόπολις σας εύχεται ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ , ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ! και σας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 19:30μ.μ στο κλειστό Γυμναστήριο.
Πριν την κοπή πίτας θα διεξαχθεί ο τελικός του πρωταθλήματος πετοσφαίρισης (βόλει) στις 16:45μμ & καλαθοσφαίρισης (μπάσκετ) στις 18:00μμ.
Με εκτίμηση
Γραφείο Φυσικής Αγωγής
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419176262_10228299403342733_2646012097661572513_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_eui2=AeEkSQefsjkGoZes7SYyHzDJMDe_EnOpcvQwN78Sc6ly9McLWBAiqt6xAXhpuj3rHwQ&_nc_ohc=VAcVyrFyAWEAX-gJOVb&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfAbVwJHkQTv9KbiQouLzwC6F-fhJbE-hI5fvAirvFB4bw&oe=65B76AFF)
![](https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/418905482_10228299400222655_8316899300084453943_n.jpg?stp=dst-jpg_p417x417&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_eui2=AeGqY8VeDp4kT-6mrFvtn9npJTUbTukU6AQlNRtO6RToBMsuO7gctdgQF_EmEuuqmB0&_nc_ohc=ULMUYNNRv0QAX-aeqeD&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfCbdpG4CAxG9rCE8JtemGBX4s3kwO_12Q-4Jl4I4d-uZQ&oe=65B8C491)
450 Total Views 1 Views Today